NASCAR RACING 2003 SEASON

odwiedzin: 125    pobrano: 19


Nascar Racing 2003 Season, gra wyścigowa wydana w 2003 roku przez Sierra Entertainment, Inc. Gra ukazała się dla komputerów PC i Macintosh.
Kolejna odsłona świetnych rajdów w formule NASCAR. Tym razem będziemy rywalizować na 23 torach w całych Stanach Zjednoczonych. Grafika jak i adaptacyny silnik AI nie pozwolą ci się nudzić na każdym z poziomów które oferuje gra. W grze możesz dowolnie dostosować dziesiątki parametrów pojazdu wyścigowego aby zapewnić sobie zwycięstwo w tych prestiżowych wyścigach.

Uwagi: Zinstaluj grę z zamieszczonego obrazu płyty. Serial znajdziesz w katalogu Crack, tam również znajdziesz plik, który musisz podmienić po zakończeniu instalacji. Następnie po uruchomieniu gry ustaw sterowanie (domyślnie jest wyzerowane).
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Nascar Racing 2003 Season przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o NASCAR RACING 2003 SEASON

Świat Gier Komputerowych

Recenzja gry Nascar Racing 2003 Season w miesięczniku Świat Gier Komputerowych z 2003 roku. Numer 06, strona 43.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą NASCAR RACING 2003 SEASON.

Przejdź do sekcji: Download NASCAR RACING 2003 SEASON
TAGI: NASCAR   RACING   SEASON   WYŚCIGI   RAJDY   SIERRA   SPORTOWA   DAYTONA  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo