moto racer
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Moto Racer

Moto Racer, gra wyścigowa wydana w 1997 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation.
Moto Racer to gra, w której gracz ściga się motocyklem motocrossowym lub ulicznym na różnych, mniej lub bardziej skomplikowanych torach. Podczas rozgrywki dostępne jest 10 lokacji (między innymi mroczna trasa neolityczna, pustynna, trasy górskie wiodące ośnieżonymi drogami oraz zwariowany maraton po Wielkim Chińskim Murze). Gracze mogą mierzyć się z przeciwnikiem komputerowym w dwóch trybach - próbując osiągnąć jak najlepszy czas okrążenia lub też uczestnicząc w mistrzostwach. Co więcej, gra daje możliwość walki z innymi graczami dzięki modułowi gry wieloosobowej.
Moto Racer w sposób bardzo wierny oddaje specyfikę jazdy motocyklowej. Podczas rozgrywki widoczne są ślady hamowania oraz iskry pojawiające się podczas ocierania obudowy maszyny o asfalt. Od rzeczywistości nie odbiega również sam model jazdy. Podobnie, jak w prawdziwym życiu podczas rozgrywki w Moto Racer bardzo ważne jest balansowanie ciałem podczas pokonywania kolejnych wiraży lub utrzymywanie równowagi podczas wyścigów odbywających się w terenie.

W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra MOTO RACER chroniona jest prawem autorskim. MOTO RACER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
MOTO   RACER   WYŚCIGOWA   CROSS   RAJDY   MOTOCYKL   ŚCIGACZ   CROSS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MOTO RACER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz