MORTAL KOMBAT II. ZNIWECZYĆ PLAN SHAO KAHNA.

odwiedzin: 6066    pobrano: 2815Rok: 1993

Gatunek: zręcznościówka | bijatyka

Wydawca: Acclaim Entertainment

Producent: Probe Software Ltd.

Platforma: Amiga | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Mortal Kombat II, gra zręcznościowa wydana w roku 1993 przez Midway Games. Gra powstała dla komputerów Amiga, PC oraz konsol Sega oraz Playstation.
Pięćset lat temu zły czarownik Shang Tsung został wysłany na Ziemię celem zawładnięcia światem. Przy pomocy Goro (mutanta o czterech rękach) stał się niezmiernie potężny. Jedank jego plan podboju Ziemi nie powiódł się. Na drodze stanęło mu siedmiu wojowników i został pokonany przez Liu Kanga. Shang Tsung miał zostać skazany przez swego pana, Shao Kahna, za porażkę, jednak prosi go o jeszcze jedną szansę i otrzymuje ją. Wymyśla nowy plan, w którym zwabia swoich nieprzyjaciół do krainy Outworld (dosłownie "Zaświaty").
W porównaniu z poprzednią częścią gry poprawiono grafikę (teraz jeszcze bardziej realistyczne postacie), dodano osiem nowych wojowników oraz trzy ukryte postacie. Poza tym dodano dwie możliwości zakończenia walki (poza znanym nam już Fatality) - Babality (zamiana przeciwnika w niemowlę) oraz Friendility (zakończenie przyjecielskie).

Uwagi:
Wersja dla Amigii nie wymaga oryginalnego romu. Należy ustawić minimum 1 Mb Chip RAM oraz dla wygody - 4 stacje dystkietek.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą MORTAL KOMBAT II. ZNIWECZYĆ PLAN SHAO KAHNA..

Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo