MORTAL KOMBAT. POKONAĆ SHANG TSUNGA.

odwiedzin: 7507    pobrano: 2519Rok: 1993

Gatunek: zręcznościowa | bijatyka

Wydawca: Virgin Interactive

Producent: Probe Software Ltd.

Platforma: Amiga | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Mortal Kombat, gra zręcznościowa wydana przez Virgin Interactive w roku 1994. Gra dla komputerów Amiga i PC jest konwersją gier znaną z automatów zęcznościowych. Poza tym gra została wydana dla konsol SEGA.
Przez ostatnie 500 lat, Shang Tsung organizuje turniej wojowników na odległej wyspie. Turniej organizowany jest dla najlepszych wojowników na świecie. Stawką jest życie. Aby przeżyć, musisz przejść cały turniej - walcząc z każdym wojownikiem po kolei oraz z własną kopią. Jedną z ostatnich walk, jest wlaka z potężnym GORO, mutantem o czterech rękach. Ostatnia, po pokonaniu GORO - to walka z samym Shang Tsungiem.
Tak po krótce wygląda historia gry. Mortal kombat to typowa gra zręcznościowa - reprezentująca bardzo popularne w tamtych czasach sztuki walki. W grze wybieramy swojego bohatera (wojownika), który posiada unikalne zdolności. Gra charakteryzuje się bardzo szybką akcją. Jest to jedna z gier w którą powinniśmy zagrać, a przynajmniej znać.
Graficznie bardzo dobracowana. Jedna z pierwszych gier w których zostosowano digitalizowane obrazy postaci. Mortal Kombat w czasach kiedy powstał, wyznaczył pewien trend (animacje postaci, wojownicy nie rysowani - a digitalizowane zdjęcia).

Uwagi:
Wersja dla Amigii wymaga oryginalnego romu (np. Kisckstart 1.3), pamięć 1 Mb Chip RAM. Ustaw przynajmniej dwie stacje dyskietek (Floppy Drives), ponieważ dosyć często będziesz musiał zmieniać dyskietki!
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Mortal Kombat przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o MORTAL KOMBAT

Secret Service

Wzmianka w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 10, strona 32.


Secret Service 11.1994

Opis tajnych cisów. Secret Service z 1994 roku, numer 11, strony 30-31 oraz 33.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą MORTAL KOMBAT. POKONAĆ SHANG TSUNGA..Gry, które mogą ci się spodobać


Najwyżej ocenione gry

Gry online