morph
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Morph. Nieudany eksperyment.

Morph, gra zręcznościowa z elementami łamigłówki wydana w 1993 roku przez firmę Millenium. Gra powstała dla komputerów Amiga.
Profesor Krankenpot, wreszcie po ciężkich i długich latach wynalazł maszynę do teleportacji. Nadszedł dzień testu, profesor zaprosił swojego bratanka Morrisa na pokaz. Morris, dla przyjaciół Morph, to niczym nie wyróżniający się chłopiec, ale uczynny i lubił eksperymenty wujka, więc z radością przyszedł na pokaz. Dzień był burzowy. W laboratorium, Krankenpot i Morris, przeporwadzają eksperyment. Burza nabierała na mocy. Profesor włącza maszynę teleportacyjną, ale jak to z bratankami, Morris stoi w miejscu w którym powinna być mysz Eric. Za późno... maszyna rozpada się na milion kawałków (no może na mniej) i Morph znikł.
I ty właśnie jesteś Morph'em. Poprzez eksperymenty wujka, teraz jesteś hmmm...piłką, chmurką, stalową kulą a może kulą wody? Tak właśnie, jesteś tym wszystkim. Możesz być chmurą kiedy potrzebujesz, stalową kulą kiedy indziej. Tak musisz dobierać swój kształt, aby przejść kolejny poziom. Twoim zadaniem jest odnaleźć części z maszyny do teleportacji aby Twój wujek mógł ją naprawić.
Gra na pierszy rzut oka nie wygląda imponująco. Jednak z każdą chwilą spędzoną grając w Morph'a - można powiedzieć, że wciąga. Graficznie nie imponuje, jedank grywalnością nadrabia.


Uwagi:
Aby zagrać w grę musicie zaopatrzeć się w oryginalny ROM (np. Kickstart 3.0). W emulatorze WinUAE, ustaw chipset AGA oraz pamięć RAM ustaw 2Mb Chip RAM.

Czasopisma w których można poczytać o grze Morph

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MORPH.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz