monty pythons flying circus
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Monty Python's Flying Circus

Monty Python's Flying Circus, gra zręcznościowa wydana w 1990 roku przez Virgin Games. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Amstrad CPC, Stari ST, C64, PC (DOS) i ZX Spectrum.
Gra zaczyna się od cytatu ze słynnego skeczu Monty Pythona, w którym jeden z bohaterów – Pan Patafian – skarży się nie „ból mózgu”. Bohaterów zostaje skierowany na operację, jednak nie przebiega ona pomyślnie w efekcie czego kawałki rzeczonego organu trafiają w różne, niewiadome miejsca. Pan Patafian postanawia odnaleźć brakujące mu aktualnie części swojego mózgu i w ten sposób wchodzimy w fabułę gry.
Gra jest mocno osadzona w realiach całej koncepcji Monty Pythona. Mamy do czynienia z grą zręcznościową, w której wykonujemy nietypowe zadania. Wśród nich znajdują się na przykład: spotkanie z zawodnikami, z którymi walczymy o tytuł arystokratycznego głupka roku, będziemy zbierać... mielonkę, spotkamy się z martwą papugą itp. Na start gracz otrzymuje 99999999 punktów i cała rzecz w tym, żeby w trakcie rozrywki stracić ich jak najwięcej. Wykonując skutecznie poszczególne zadania punkty są odejmowane z konta. Gracz wygrywa po utraceniu wszystkich punktów.
MONTY   PYTHON   FLUING   CIRCUS   ZRĘCZNOŚCIOWA   KOMEDIA   CYRK  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MONTY PYTHONS FLYING CIRCUS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz