MONSTER JAM

monster jam
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.50/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Monster Jam

Monster Jam to gra symulacyjna polegająca na udziale w zawodach ciężkich pojazdów znanych jako Monster Trucks. Gracz ma możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych pojazdów, każdy z nich posiada unikalne parametry i wygląd. Celem gry jest udział w różnego rodzaju wyzwaniach, takich jak przejazd przez tor z przeszkodami, skoki oraz walka z innymi graczami. W trakcie rozgrywki gracz musi dbać o swój pojazd, ulepszając go i naprawiając uszkodzenia. Gra oferuje również tryb kariery, w którym gracz może zdobywać doświadczenie i awansować na kolejne poziomy zawodów.

Monster Jam pozwala graczom na udział w różnego rodzaju wyzwaniach, takich jak Freestyle, Racing, donut i wheelie. W Freestyle, gracz musi pokazać swoje umiejętności wykonywania trików i skoków, aby zdobyć jak najwięcej punktów od sędziów. W Racing, gracz bierze udział w wyścigach z innymi pojazdami na specjalnie zaprojektowanych torach z przeszkodami. Donut to wyzwanie polegające na wykonywaniu obrotów w miejscu, natomiast wheelie to wyzwanie polegające na jak najdłuższym utrzymaniu pojazdu na tylnych kołach. Gra zapewnia realistyczną fizykę i grafikę, dzięki czemu gracze mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy Monster Trucków. Gra jest pełna akcji i emocji, dostarczając wiele godzin zabawy.


Ostatnia modyfikacja: 24 styczeń 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MONSTER JAM.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać