MISSION CRITICAL

mission critical
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Mission Critical

Mission Critical to przygodowa gra wydana w 1995 roku przez Legend Entertainment Company. Fabuła gry toczy się w roku 2134. Od wielu już lat toczy się wojna pomiędzy Nacją Zjednoczoną (United Nation) a Sojuszem (the Alliance), którzy ostatecznie ogłosili niepodległość i odłączyli się od przytłaczającej polityki pierwszej ze stron. Jednak ze względu na potężną armię Zjednoczonych, Sojusz traci swoje szanse. Przełomem może okazać się znaleziony przez Sojuszników kosmiczny artefakt na planecie Persefony.


Gracz wciela się w rolę członka załogi statku kosmicznego USS Lexington, który wyrusza w tajną misję na Persefonę w celu przyjrzenia się nieznanemu znalezisku. Wszystko idzie całkiem dobrze, do czasu gdy statek nie wpada w zasadzkę przygotowaną przez szpiegów Zjednoczonych. Zespół ginie, jedyną ocalałą osobą jesteś Ty. Gdy budzisz się z nieprzytomności, uświadamiasz sobie, że jesteś sam na pokładzie uszkodzonego statku.


Twoim celem jest doprowadzenie tej misji do końca. Będziesz musiał załatać dziury, zapobiec przeciążeniu reaktora i przywrócić komputer do pracy. Musisz doprowadzić statek do sprawności i być gotów na natarczywe siły nieprzyjaciela. Do rozwiązania czeka jeszcze wiele zagadek, które pozwolą przybliżyć Ci się do Persefony, szczęśliwie na niej wylądować, zbadać artefakt i użyć go do uratowania ludzkości.


Ostatnia modyfikacja: 21 grudzień 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Mission Critical
Sklepy w których można kupić grę MISSION CRITICAL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra MISSION CRITICAL chroniona jest prawem autorskim. MISSION CRITICAL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MISSION CRITICAL.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać