MIGHTY BOMBJACK

odwiedzin: 179    pobrano: 38Rok: 1986

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Tecmo

Producent: Tecmo

Platforma: Amiga

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Mighty Bombjack, gra zręcznościowa wydana w 1986 roku przez Tecmo. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST, C64, Amstrad CPC i konsol Game Boy i NES.
Jest to gdruga część gry o przygodach Jacka. Tym razem nasz bohater, musi przebyć 16 poziomów, by pokonać demona Belzebuta i uratować rodzinę królewską Pamera. Twoja podróż usłana jest dziesiątkami wrogich istot, które za wszelką cenę chcą ci przeszkodzić w zbieraniu bomb, zdobywaniu bonusów ze starych skrzyń a przede wszystkim - nie pozwolą ci dotrzeć do Belzebuta.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Mighty Bombjack przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą MIGHTY BOMBJACK.

Przejdź do sekcji: Download MIGHTY BOMBJACK
TAGI: MIGHTY   BOMB   JACK   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   PIRAMIDY   BOMBY   BELZEBUT  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo