microsoft flight simulator 2004 a century of flight
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight jest wydaniem specjalnym. Warto zainteresować się nim z tego powodu, iż dotyczy on świata utrzymanego w samolotowej tematyce. Jest to idealna okazja dla miłośników gier, by nie tylko miło spędzić czas, ale także móc poszerzyć swoją historyczną wiedzę na temat awiacji.
W rozgrywce można zasiąść za sterami historycznych maszyn, które są wiernie oddane właśnie w tych rozgrywkach. Do tego grona zalicza się, przede wszystkim, samolot Flyer I. To właśnie dzięki niemu bracia Wright rozpoczęli podbój przestworzy.
W czasie gry osoba biorąca udział w rozgrywce może zasiąść także na sterami takich maszyn, jak the Douglas DC-3, czy Charles Lindbergh's Ryan NYP Spirit of St. Louis. Pomocą dla osób biorących udział w rozgrywkach Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight jest interaktywny przewodnik. Dzięki niemu gracz może zapoznać się z wydarzeniami dotyczącymi historii lotnictw. Jest to także idealna okazja do poznania losów oraz dokonań słynnych pilotów, którzy wyróżnili się na przestrzeni wielu lat. Dzięki spędzeniu czasu na grze w Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight można także oswoić się z dokładnymi danymi wielu maszyn.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 2004 A CENTURY OF FLIGHT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz