micro machines v4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Micro Machines V4

Micro Machines V4, gra wyścigowa wydana w 2006 roku przez Codemasters Software Company Limited. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i PSP.
Czwarta część cyklu traktująca o wyścigach miniaturowych samochodów. Tym razem po raz pierwszy postanowiono poszerzyć doskonale znany asortyment tras o zupełnie nowe środowiska. Oprócz tradycyjnych bojów na biurku, stole bilardowym czy w piaskownicy, gra umożliwia również potyczki pomiędzy półkami w sklepie spożywczym, na dachach budynków, w muzeach, czy w kanałach.
Zasady gry pozostały bez zmian. Celem jest jak najszybsze przekroczenie mety. Podczas rozgrywki, oprócz innych uczestników wyścigu, na trasie wyścigu umieszczono dużą liczbą pułapek, zmieniających się w zależności od danego środowiska (np. na stole kuchennym rozlany jest miód spowalniający pojazdy, natomiast w wannie należy się wystrzegać lejącej się z kranu wody). Wszystkie wspomniane pułapki możemy wykorzystać przeciwko rywalom. Zepchnięcie na rozgrzany palnik kuchenki gazowej, pozwoli uzyskać kilka cennych sekund.
MICRO   MACHINES   RAJDY   WYŚCIGOWA   AKCJA   ZABAWKI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Mariusz   wysłano 2020-07-10 20:34:59

Link nie działa
0 0 Odpowiedz

16bit.pl   wysłano 2020-07-13 22:56:25

Link poprawiony.
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz