MICRO MACHINES V4

micro machines v4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.06/10 (9 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Micro Machines V4

Micro Machines V4, gra wyścigowa wydana w 2006 roku przez Codemasters Software Company Limited. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i PSP.

Czwarta część cyklu traktująca o wyścigach miniaturowych samochodów. Tym razem po raz pierwszy postanowiono poszerzyć doskonale znany asortyment tras o zupełnie nowe środowiska. Oprócz tradycyjnych bojów na biurku, stole bilardowym czy w piaskownicy, gra umożliwia również potyczki pomiędzy półkami w sklepie spożywczym, na dachach budynków, w muzeach, czy w kanałach.

Zasady gry pozostały bez zmian. Celem jest jak najszybsze przekroczenie mety. Podczas rozgrywki, oprócz innych uczestników wyścigu, na trasie wyścigu umieszczono dużą liczbą pułapek, zmieniających się w zależności od danego środowiska (np. na stole kuchennym rozlany jest miód spowalniający pojazdy, natomiast w wannie należy się wystrzegać lejącej się z kranu wody). Wszystkie wspomniane pułapki możemy wykorzystać przeciwko rywalom. Zepchnięcie na rozgrzany palnik kuchenki gazowej, pozwoli uzyskać kilka cennych sekund.Ostatnia modyfikacja: 9 lipiec 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   MICRO   MACHINES   RAJDY   WYŚCIGOWA   AKCJA   ZABAWKI  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

JULEK   wysłano 2023-11-24 08:57:14

NIE DZIAŁA :(
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Mariusz   wysłano 2020-07-10 20:34:59

Link nie działa
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

16bit.pl   wysłano 2020-07-13 22:56:25

Link poprawiony.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać