MICRO MACHINES. MIKRO WYŚCIGI - MIKRO POJAZDAMI.

micro machines
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Micro Machines. Mikro wyścigi - mikro pojazdami.

Micro Machines, gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1993 roku przez Codemasters. Gra powstała dla komputerów Amiga, PC oraz konsole SEGA.

Micro Machines jest grą wyścigową gdzie możesz zasiąść za sterami mikro pojazdu (do wyboru masz 9 maszyn). Ścigasz się na 32 torach. Każda trasa ma 9 różnych wariantów (np. stół śniadaniowy, biurko czy łazienka). Gra oferuje rozgrywką dla jednego gracza lub dwóch. Przy wyborzy gry dla jednego gracza mamy możliwość rywalizacji z 11 postaciami. W Micro Machines masz do wyboru dwie opcje gry Challenge lub Head to Head. W pierwszym wariancie ścigasz się z kilkoma rywalami jednocześnie. Ścigasz się do mementu wyaliminowania wszystkich zawodników (knock-out). W Head to Head, rywalizujesz z jednym rywalem. Gra toczy się do momentu przejechania określonej liczby okrążeń lub znaczne wyprzedzenie rywala (poza ekran - do trzech 'Bonusów').

Gra może graficznie nie powala, jednak przy rywalizacji z drugim graczem może dostarczyć wiele emocji. Ogólnie, gra średnia, jednak jeżeli masz czas i chęć - możesz zagrać. Jak na rok wydania - można się było spodziewać trochę więcej po grafice.Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu (może być AROS). Aby uruchomić grę ustaw 1 Mb Chip RAM.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MICRO MACHINES.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać