MICRO COMMANDOS

micro commandos
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Micro Commandos

Micro Commandos, gra strategiczna (RTS) wydana w 2002 roku przez Strategy First. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Micro Commandos to strategia czasu rzeczywistego, w której gracz kieruje jedną z dwóch nacji malutkich kosmitów (Lizardians lub Roughbacks). Celem jest podbicie Ziemi, do czego będą dążyć jeszcze trzy inne gatunki przybyszów z kosmosu. Aby osiągnąć zwycięstwo przede wszystkim należy przetrwać w "wielkim" świecie człowieka (np. bronić przed chomikami czy kotami) oraz nauczyć się wykorzystywać dostępne przedmioty, z czego jednym z istotniejszych jest dostęp do energii elektrycznej. Kluczowym zadaniem jest odnalezienie wyjątkowej broni o niszczycielskiej sile rażenia (jest to hiperodkurzacz).


Pierwsza baza zakładana jest w piwnicy jednego z mieszkań, ale wraz z rozwojem kampanii rozgrywa będzie toczyć się w różnorodnym otoczeniu, np. pizzerii, stacji metra czy więzieniu. Gra liczy sobie łącznie kilkanaście misji. Podobnie jak w przypadku innych gier typu RTS, aby liczyć na końcowy sukces należy dbać o kilka spraw naraz – dostęp do surowców (energia i jedzenie) potrzebnych do produkcji i utrzymania jednostek, rozwój infrastruktury otwierający kolejne możliwości oraz odpieranie ataków przeciwnika, a następnie pokonanie go w otwartym polu (ewentualnie piwnicy).Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MICRO COMMANDOS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać