MICHELIN RALLY: MASTERS RACE OF CHAMPIONS

odwiedzin: 1842    pobrano: 437Rok: 2000

Gatunek: wyścigowa | zręcznościówka

Wydawca: Infogrames

Producent: Digital Illusions

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Michelin Rally: Masters Race of Champions, gra zręcznościowa (rajdy samochodowe) wydana w 2000 roku przez Infogrames. Gra ukazała się dla komputerów PC( Windows) oraz konsolę PlayStation.
Michelin Rally: Masters Race of Champions, to gra w której głównym celem jest zdobycie tytułu Mistrza Mistrzów (Champion of Champions). W grze znajdziemy dokładne odwzorwanie torów, samochodów, kierowców z sezonu 1999 Race of Champions (ROS). Wyścigi o tytuł mistrza rozgrywane są na Gran Canaria. Pojedynek toczy się na specjalnym torze na którym rywalizujesz w trybie head-to-head. W każdym wyścigu startujecie takim samym samochodem, w ten sposób możesz wykazać, że jesteś lepszym kierowcą i zasługujesz na puchar mistrza.

Uwagi: Gra zamieszczona na naszych stronach to obraz płyty ISO. Grę instalujesz z katalogu RALLY - Setup.exe. Po zainstalowaniu, skopiuj plik RallyMatsers.exe z katalogu Patch do folderu w którym zainstalowałeś grę.
Jeżeli korzystasz z Windows 7/8 lub 10, skopiuj wszystkie pliki z katalogu MS znajdujące się w dgVooDoo w miejsce instalacji gry.
Jeżeli po uruchomieniu gry nie ma tekstur, uruchom dgVooDooCpl.Exe i w zakładce DirectX -> Videocard zmień na np. GeForce FX 5700 Ultra.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Michelin Rally Masters Race Of Champions przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą MICHELIN RALLY: MASTERS RACE OF CHAMPIONS.


Najwyżej ocenione gry

Gry online