michelin rally masters race of champions
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (5 głosów)


Twoja ocena:O grze Michelin Rally: Masters Race of Champions

Michelin Rally: Masters Race of Champions, gra zręcznościowa (rajdy samochodowe) wydana w 2000 roku przez Infogrames. Gra ukazała się dla komputerów PC( Windows) oraz konsolę PlayStation.
Michelin Rally: Masters Race of Champions, to gra w której głównym celem jest zdobycie tytułu Mistrza Mistrzów (Champion of Champions). W grze znajdziemy dokładne odwzorwanie torów, samochodów, kierowców z sezonu 1999 Race of Champions (ROS). Wyścigi o tytuł mistrza rozgrywane są na Gran Canaria. Pojedynek toczy się na specjalnym torze na którym rywalizujesz w trybie head-to-head. W każdym wyścigu startujecie takim samym samochodem, w ten sposób możesz wykazać, że jesteś lepszym kierowcą i zasługujesz na puchar mistrza.


Uwagi: Gra zamieszczona na naszych stronach to obraz płyty ISO. Grę instalujesz z katalogu RALLY - Setup.exe. Po zainstalowaniu, skopiuj plik RallyMatsers.exe z katalogu Patch do folderu w którym zainstalowałeś grę.
Jeżeli korzystasz z Windows 7/8 lub 10, skopiuj wszystkie pliki z katalogu MS znajdujące się w dgVooDoo w miejsce instalacji gry.
Jeżeli po uruchomieniu gry nie ma tekstur, uruchom dgVooDooCpl.Exe i w zakładce DirectX -> Videocard zmień na np. GeForce FX 5700 Ultra.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

nowygraczxd   wysłano 2019-08-22 22:56:14

Problem w tym, że nie mogę uruchomić dgVooDooCpl.Exe, po wciśnięciu pojawia się informacja, że "Ta aplikacja może zależeć od innych plików w tym folderze", próbowałem je wyodrębnić, ale to nic nie dało, po wciśnięciu "Uruchom" również nic się nie dzieje.
0 0 Odpowiedz

nowygraczxd   wysłano 2019-08-19 16:04:07

Witam, czy orientuje się ktoś jak rozwiązać problem braku tekstur, jak uruchomić dgVooDooCpl.Exe na Windowsie 10?
0 0 Odpowiedz

16bit.pl   wysłano 2019-08-19 20:47:30

nowygraczxd - przeczytaj uwagi pod opisem gry. dgVooDoo ściągniesz stąd. Wypakuj archiwum. Skopiuj wszystkie pliki z katalogu MS znajdujące się w dgVooDoo w miejsce gdzie zainstalowałeś grę.
Jeżeli po uruchomieniu gry nie ma tekstur, uruchom dgVooDooCpl.Exe i w zakładce DirectX -> Videocard zmień kartę graficzną na np. GeForce FX 5700 Ultra.
0 1 Odpowiedz

Napisz komentarz