metal gear solid 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.30/10 (49 głosów)


Twoja ocena:O grze Metal Gear Solid 2: Substance

Metal Gear Solid 2: Substance, gra przygodowa wydana w 2002 roku przez Konami. Gra ukazała się dla komputerów PS (Windows) oraz konsol XBox i PlayStation.
Fabuła gry toczy się wokół oczyszczalni ścieków "Big Shell", która została opanowana przez grupę terrorystów zwanej "Sons of Liberty" (Synowie Wolności). Terroryści żądają okupu za życie prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz grożą zanieczyszczeniem środowiska naturalnego niszcząc obiekt oczyszczalni, jeżeli ich żądania nie zostaną spełnione.
Metal Gear Solid 2: Substance to rozszerzenie do wersji Sons of Libery. Jedną z ważniejszych zmian jest możliwość wybrou sceny (rozdziału) od któej chcemy grać tj. Tanker lub Plant.
Rozdział: Tanker:
Dwa lata po wydarzeniach na wyspie Shadow Moses, Solid Snake i Hal Emmerich pracują razem dla Philanthropy – organizacji zwalczającej produkcję nowych Metal Gearów. Dowiadują się, że nowy typ Metal Geara jest transportowany przez rzekę Hudson. Gdy Snake dostaje się na pokład statku, odkrywa, że Revolver Ocelot wraz z grupą rosyjskich najemników planuje ukraść Metal Geara.
Rozdział: Plant
Dwa lata po wydarzeniach na tankowcu, morska oczyszczalnia leżąca 30 km od Nowego Jorku zostaje przejęta przez terrorystów nazywających siebie Synami Wolności. Na ratunek uwięzionym tam politykom zostaje wysłany nowy agent FOXHOUND – Raiden.


Uwagi: Jeżeli na twoim komputerze nie uruchomi się gra - skopiuj plik MGS2SSetup.exe z zamieszczonego tutaj archwium w miejsce instalacji gry.


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra METAL GEAR SOLID 2: SUBSTANCE chroniona jest prawem autorskim. METAL GEAR SOLID 2: SUBSTANCE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
METAL   GEAR   SOLID   SUBSTANCE   SONS   LIBERTY   PRZYGODOWA   KONAMI   SNAKE   RAIDEN  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Mario   wysłano 2019-07-17 02:01:37

Mam dźwięk ale komentarzy i muzyki nie słychać :-(
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz