METAL GEAR SOLID 2: SUBSTANCE

odwiedzin: 7987    pobrano: 2756Rok: 2003

Gatunek: akcja | tpp

Wydawca: Konami

Producent: Konami

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Metal Gear Solid 2: Substance, gra przygodowa wydana w 2002 roku przez Konami. Gra ukazała się dla komputerów PS (Windows) oraz konsol XBox i PlayStation.
Fabuła gry toczy się wokół oczyszczalni ścieków "Big Shell", która została opanowana przez grupę terrorystów zwanej "Sons of Liberty" (Synowie Wolności). Terroryści żądają okupu za życie prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz grożą zanieczyszczeniem środowiska naturalnego niszcząc obiekt oczyszczalni, jeżeli ich żądania nie zostaną spełnione.
Metal Gear Solid 2: Substance to rozszerzenie do wersji Sons of Libery. Jedną z ważniejszych zmian jest możliwość wybrou sceny (rozdziału) od któej chcemy grać tj. Tanker lub Plant.
Rozdział: Tanker:
Dwa lata po wydarzeniach na wyspie Shadow Moses, Solid Snake i Hal Emmerich pracują razem dla Philanthropy – organizacji zwalczającej produkcję nowych Metal Gearów. Dowiadują się, że nowy typ Metal Geara jest transportowany przez rzekę Hudson. Gdy Snake dostaje się na pokład statku, odkrywa, że Revolver Ocelot wraz z grupą rosyjskich najemników planuje ukraść Metal Geara.
Rozdział: Plant
Dwa lata po wydarzeniach na tankowcu, morska oczyszczalnia leżąca 30 km od Nowego Jorku zostaje przejęta przez terrorystów nazywających siebie Synami Wolności. Na ratunek uwięzionym tam politykom zostaje wysłany nowy agent FOXHOUND – Raiden.

Uwagi: Jeżeli na twoim komputerze nie uruchomi się gra - skopiuj plik MGS2SSetup.exe z zamieszczonego tutaj archwium w miejsce instalacji gry.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Metal Gear Solid 2 przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą METAL GEAR SOLID 2: SUBSTANCE.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download METAL GEAR SOLID 2
TAGI: METAL   GEAR   SOLID   SUBSTANCE   SONS   LIBERTY   PRZYGODOWA   KONAMI   SNAKE   RAIDEN  

Najwyżej ocenione gry

Gry online