mega man x4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Mega Man X4

Megaman X4 (inne tytuły: Rockman X4), gra zręcznościowa wydana w 1997 przez Virgin Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i SEGA Saturn.
Akcja gry toczy się w XXII wieku. Na kilka miesięcy przed rozpoczęciem wydarzeń w grze została założona organizacja o nazwie Repliforce dowodzona przez tzw. reploidy o imionach General i Colonel. Tego pierwszego odwiedza Sigma, który planuje wmówić Generalowi, że Łowcy są niebezpieczni i że najlepszym sposobem jest ich zniszczenie. General odmawia, ponieważ nie chce zdradzić ludzi. Później, miasto o nazwie Sky Lagoon zostaje zniszczone, przez co tysiące ludzi i reploidów ginie. Na miejsce katastrofy przybywa Colonel. X i Zero podejrzewają, że Repliforce stała za tą katastrofą, ale Colonel zaprzecza. Wychodzi na jaw, że stał za tym reploid o imieniu Magma Dragoon. Następnie Repliforce ogłasza chęć utworzenia niezależnego państwa reploidów. Planują zniszczenie świata za pomocą stacji kosmicznej o nazwie Final Weapon. -- Wikipedia.


Uwagi: Zamontuj obraz gry. Grę zainstalujesz uruchamiając plik Setup32.exe (poczekaj chwilę - może wydawać się, że program się nie uruchomił, ale po kilku sekundach pojawi się okno instalatora). Po ukończonej instalacji - instalator wyświetli komunikat o błędzie, że nie może utworzyć skrótu na pulpicie, nie jest to błąd krytyczny - po prostu, otwórz folder z grą i uruchom ją poleceniem MM4.EXE. W nowszych systemach (np. Windows 10) możesz mieć problemy z odtworzeniem filmów w grze - na białym ekranie naciśnij ESC i gra będzie kontynuowana.
W sporadycznych przypadkach, aby zainstalować grę, wykonaj następujące czynności: skopiuj całą zawartość obrazu płyty (po zamontowaniu) do dowlonego folderu na dysku twardym. Zainstauj grę z kopii wykonanej przed chwilą - poprzez polecenie setup 32.exe. Po zainstlowaniu - można usunąć folder instalacyjny.

MEGAMAN   ROCKMAN   ZERO   MEGA   MAN   ZRĘCZNOŚCIOWA   PLATFORMOWA   CAPCOM   VIRGIN  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MEGA MAN X4.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz