master of orion ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.55/10 (21 głosów)


Twoja ocena:O grze Matser of Orion II: Battle at Antares

Master of Orion II: Battle at Antares, gra strategiczna (turowa) wydana w 1996 roku przez Microprose. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) oraz Macintosh.
Dawno temu - według legend - istaniała pradawna cywilizacja Starożytnych mieszkająca na planecie Orion. Dostępu do niej strzegli potężni Strażnicy, krążący po orbicie planety niszcząc każdego intruza który zbliżył się do Oriona. W tym samym czasie, Starożytni toczyli wojny rasą Antaran. Po przegranej wojnie Antaranie zostali wygnani gdzieś w inny wymiar. Teraz, długo po zniknięciu cywilizacji Starożytnych, nowe rasy zaczęły kolonizować planety - tworząc własne imperium. Jedynym problemem jest cywilizacja Antaran - pokonaj ich aby zostać Władcą Oriona.
Master of Orion II, to gra turowa w której wcielasz się we władcę jednej z trzynastu ras dostępnych w grze. Twoim zadaniem jest zarządzanie zasobami planety, budować statki ora zfabryki aby usprawniać produkcję. Musisz prowadzić badania aby odkryć i wykorzystać nowe technologie itp. Poza badaniami na swojej macierzystej planecie - będziesz kolonizował nowe planety oraz prowadził wojny z innymi rasami.

Czasopisma w których można poczytać o grze Master Of Orion Ii

MASTER   ORION   BATTLE   ANTARES   STRATEGICZNA   TUROWA   MICROPROSE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Artur   wysłano 2018-07-08 16:42:59

Najwyższa klasa rozrywki komputerowej połączonej z planszówką. Drugiej takiej gry już nie będzie. Mogą być co najwyżej w połowie tak dobre...
6 0 Odpowiedz

Napisz komentarz