MARVIN`S MARVELLOUS ADVENTURE

marvins marvellous adventure
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Marvin`s Marvellous Adventure

Marvin`s Marvellous Adveture, gra platformowa (z elementami zręcznościowymi) wydana w 1994 roku przez 21st Century Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów Amiga oraz konsoli Amiga CD32.

W grze wcielamy się w tytułowego Marvina - dostarczyciela pizzy, który przez przypadek znalazł się w świecie fantasy.
Pewnego dnia Marvin miał dostarczyć pizzę profesorowi, który wynalazł urządzenie do czytania myśli. Akurat tego dnia pojawił się u profesora typ spod ciemnej gwiazdy chcąc ukraść wynalazek. W tym czasie pod drzwiamy domu profesora pojawia się Marvin. Niestety, nikt mu nie otwiera drzwi. Postanawia wejść do domu tylnymi drzwiami ... i to był błąd. Wchodząc do domu potyka się o plątaninę kabli, wywołuje zwarcie elektryczne i nagle znajduje się w zupełnie innym świecie. I tak zaczyna się przygoda Marvina w świecie fantasy.

Marvin`s Marvellous Adventure, to bardzo przyjemna gra platformowa. Kolorowa grafika, dużo poziomów oraz wciągająca rozgrywka sprawia, że do gry wraca się nawet po kilkudziesięciu latach po jej wydaniu.Uwagi: Gra wymaga ustawień jak dla komputerów Amga 1200.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MARVINS MARVELLOUS ADVENTURE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać