martian gothic unification
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Martian Gothic Unification

Martian Gothic Unification, gra akcji wydana w 2000 roku przez Take-Two Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation.

Martian Gothic Unification to gra przygodowa z gatunku survival horror. Trzecioosobowa perspektywa, rozwiązywanie nieliniowych łamigłówek i unikalny klimat kosmicznego science-fiction to cechy rozpoznawcze tej produkcji. Gracz ma za zadanie kierować poczynaniami trójki osób na Marsie. Fabuła gry opiera się na historii grupy zwiadowczej, która usiłuje dociec, co się stało z załogą bazy Vita 1. To wszystko za sprawą tajemniczej wiadomości, którą otrzymało ziemskie centrum kontroli przed ich przybyciem. Kierownik stacji - Harroway - wysłał nagranie video, na którym przerażony wypowiedział tylko kilka słów: "to zaraża i to myśli". Transmisja została nagle przerwana, więc nikt nie wie co dokładnie się tam wydarzyło.


W "Martian Gothic Unification" warto zagrać ze względu na oryginalną i ciekawą fabułę oraz błyskotliwe dialogi postaci. Podczas rozgrywki można obserwować akcję z różnych kamer, a grafika, biorąc pod uwagę czasy powstania gry, jest na naprawdę dobrym poziomie.


Gra single player, kierowana raczej do starszych odbiorców.


Uwagi: Przed uruchomieniem gry na nowszych systemach (Windows 7+) uruchom Fixera. Dodatkowo ustaw kompatybilność z Windows XP.

Czasopisma w których można poczytać o grze Martian Gothic Unification

ABANDONWARE  STARE GRY   MARTIAN   GOTHIC   UNIFICATION   MARS   KOSMOS   SURVIVAL   HORROR   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MARTIAN GOTHIC UNIFICATION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz