manhunt
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Manhunt

Manhunt, gra akcji wydana w 2003 roku przez Rockstar Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i XBox.
Głównym bohaterem Manhunt jest James Earl Cash, morderca skazany na śmierć przez podanie trucizny. Egzekucja zostaje wykonana, mimo to bohater budzi się w celi cały i zdrowy. Jego "wybawcą" okazuje się tajemniczy Lionel Starkweather, który zmusza go do wzięcia udziału w brutalnej grze. Protagonista trafia do Carcer City, miasta opanowanego przez żadnych krwi przestępców, którzy mają tylko jeden cel: zabić Casha. Od tego momentu bohater zmuszony jest wykonywać wszystkie polecenia Starkweathera, jednocześnie walcząc o przetrwanie. Tymczasem każdy jego ruch rejestruje sieć kamer.
Manhunt to krwawa skradanka przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Gracz obserwuje w niej postać z perspektywy trzeciej osoby. Żeby jednak nie było za łatwo, w każdej lokacji postać prezentowana jest z perspektywy jednej z kamer. Takie rozwiązanie wymusza na graczu dobrą orientację w terenie oraz planowanie wszystkich ruchów.
Cash nie jest skazany jedynie na chowanie się przed przeciwnikami. Dzięki pokaźnemu arsenałowi sam również może przyczynić się do uszczuplenia ich liczby. Wśród dostępnych broni znalazło się miejsce m.in. dla plastikowej torby do duszenia, odłamka szkła, maczety czy pistoletów. Każdemu zabójstwo dokonanemu z ukrycia towarzyszy brutalna animacja.

W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra MANHUNT chroniona jest prawem autorskim. MANHUNT możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
MANHUNT   AKCJA   HORROR   SKRADANKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Emil   wysłano 2021-01-07 19:21:48

Mam pytanko. Załatwilibyście Manhunt 2, ponieważ na PC nie idzie go dostać nawet urzywki
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz