major stryker
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Major Stryker

Galaktyczna side-scrollowa strzelanka od Apogee Software, Ltd. przenosi gracza do odległej przyszłości po przebytej III wojnie światowej. Major Stryker to wydana w 1993 roku futurystyczna strzelanka, w której gracz na przestrzeni trzech epizodów zmaga się w walce o ostateczny spokój na świecie.
Po trwającym prawie osiem lat pokoju, trudem uzyskanym po wydarzeniach trzeciej wojny światowej, Ziemia została ponownie zaatakowana przez obcych Kretonów. Aby przeciwstawić się przeciwnikowi, połączone siły militarne pod dowództwem weterana wojennego, Majora Harrisona Stryker’a wyruszają w ostateczną misję przetrwania. Całość rozgrywki opiera się na trzech poziomach osadzonych na trzech różnych planetach: planecie lawy, arktycznej i pustynnej. Każda z nich różni się pod kątem poziomu trudności, liczby wrogów czy power-up’ów, uzyskujących np. poprzez zniszczenie całej floty statków przeciwnika. Pierwsze sześć power-up’ów pojawia się pod postacią liter. I tak, np. H, czyli Hover powoduje chwilowe spowolnienie akcji, M jako Major Stryker to dodatkowe życie, natomiast S od Speed zwiększa prędkość prowadzonego statku.

W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra MAJOR STRYKER chroniona jest prawem autorskim. MAJOR STRYKER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
MAJOR   STRYKER   STRZELANKA   AKCJA   KOSMOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MAJOR STRYKER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz