madeline and the magnificent puppet show
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Madeline and the Magnificent Puppet Show

Madeline and the Magnificent Puppet Show to edukacyjna produkcja dla dzieci od 5. roku życia. Bazuje na książkach autorstwa Ludwiga Bemelmansa, a jej premiera zbiegła się w czasie z promocją animowanego serialu The New Adventures of Madeline. Wykonana jest w wesołej, kreskówkowej stylistyce.
Gra przedstawia losy tytułowej dziewczynki, która uczy się w paryskiej szkole z internatem. Okazuje się, że jeden z jej sąsiadów może wraz ze swoimi zwierzętami wylądować na bruku. Madeline postanawia pomóc mu zebrać fundusze na opłatę rachunków i w tym celu organizuje teatr lalek.
Madeline and the Magnificent Puppet Show jest prostym tytułem dla najmłodszych graczy, w którym zbierają oni elementy dekoracyjne potrzebne do występu, przygotowują zaproszenia i odwiedzają paryskie lokacje. Dostępne w tytule minigry skupione są na rozwijaniu kreatywności (np. poprzez malowanie), rozwiązywaniu zagadek oraz ćwiczeniach utrwalających języki francuski, angielski i hiszpański. Tytuł pomaga także w zrozumieniu znaczenia pozytywnych zachowań (współpraca) czy emocji (współczucie).

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MADELINE AND THE MAGNIFICENT PUPPET SHOW.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz