made man confessions of the family blood
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Made Man: Confessions of the Family Blood

Made Man: Confessions of the Family Blood (w Polsce - Made Man: Prawa Ręka Mafii) to produkcja akcji przedstawiająca gangsterski świat. Za przygotowanie warstwy fabularnej odpowiada scenarzysta oraz pisarz David Fisher we współpracy z byłym członkiem mafii Salvatorem "Billem" Bonanno.
Głównym bohaterem gry jest Joey Verola, który od lat działa w przestępczej organizacji. Jego kryminalna kariera rozpoczyna się podczas służby wojskowej w Wietnamie, gdzie ratuje prawą rękę dona. Dzięki temu po powrocie do kraju zostaje wciągnięty w gangsterskie struktury i powoli pnie się po ich szczeblach.
Made Man to produkcja mocno inspirowana kultową serią Max Payne, co sprawia, że przez większość czasu gracz zajmuje się eliminowaniem kolejnych fal przeciwników. W tym celu korzysta z różnych rodzajów broni, od pistoletów, po strzelby i karabiny. Joey może mieć jednak przy sobie maksymalnie dwa ich typy. Bohater ma możliwość przyklejania się do osłon, w celu prowadzenia zza nich ostrzału. Po wypełnieniu paska "killer meter" może też skorzystać z "killer rush", czyli zwolnionego tempa.
MADE   MAN   CONFESSIONS   FAMILY   BLOOD   AKCJA   STRZELANKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MADE MAN CONFESSIONS OF THE FAMILY BLOOD.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz