MADDEN NFL 07

madden nfl 07
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Madden NFL 07

Madden NFL 07 to kolejna odsłona popularnej serii gier wirtualnego futbolu stworzonej przez Electronic Arts. Gra, wydana w 2006 roku, wprowadza wiele nowych funkcji, które z pewnością zadowolą fanów gatunku.

Jedną z najważniejszych zmian w Madden NFL 07 jest wprowadzenie trybu "Superstar". Gracz może w nim stworzyć swojego własnego zawodnika i prowadzić go przez całą karierę, od pierwszych meczów w college'u po wyzwania na najwyższym poziomie ligowym. Gracz może wybrać pozycję na boisku, podnosić umiejętności swojego zawodnika, a także brać udział w treningach i spotkaniach z trenerami.
Kolejną nowością w grze jest ulepszona sztuczna inteligencja. Dzięki temu rozgrywka jest bardziej realistyczna i wymagająca.

W grze pojawiło się także wiele nowych funkcji, które urozmaicają rozgrywkę. Jedną z nich jest "Tryb właściciela", w którym gracz staje się właścicielem klubu i musi podejmować decyzje dotyczące drużyny, takie jak zakupy i sprzedaż zawodników, zatrudnianie trenerów czy budowanie stadionu.

Madden NFL 07 to doskonała gra dla fanów wirtualnego futbolu. Wprowadza wiele nowych funkcji, które urozmaicają rozgrywkę i czynią ją jeszcze bardziej realistyczną. Gra, to idealna propozycja dla fanów NFL, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi zawodnicy i walczyć o zwycięstwo na wirtualnym boisku.


Ostatnia modyfikacja: 5 maj 2023

ABANDONWARE  STARE GRY   MADDEN   NFL   SPORTOWA   FUTBOL   MANAGER   AKCJA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MADDEN NFL 07.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać