MADAGASCAR

madagascar
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Madagascar

Madagaskar to zręcznościowa gra komputerowa stworzona z myślą o młodszych użytkownikach. Opiera się na fabule animowanego filmu o tej samej nazwie, wyprodukowanego przez studio Toys for Bob. Głównymi bohaterami są zwierzęta zamieszkujące nowojorski ogród zoologiczny, które postanawiają uciec w poszukiwaniu wolności.

Akcja rozpoczyna się, gdy zebra o imieniu Marty ucieka z pomocą grupy pingwinów. Wraz z nim uciekają inne zwierzęta, które zostają schwytane. W trakcie transportu do Afryki okręt zostaje porwany przez nieloty, a zwierzęta lądują na tytułowej wyspie Madagaskar, gdzie czekają na nie nowe, fascynujące przygody.

Gra składa się z jedenastu etapów, odblokowywanych w miarę rozwoju fabuły. W każdym etapie kierujemy na zmianę jednym ze zwierząt, wykonując zadania zręcznościowe i proste zagadki logiczne. Każde zwierzę posiada unikalne cechy, które urozmaicają rozgrywkę. Marty potrafi korzystać ze swoich kopyt, Alex używa potężnego ryku i skoków, Gloria jest mistrzem sprintu, a Melman może wykorzystać swoje nogi jako śmigło.

Czasami wcielamy się również w rolę pingwinów, które wykonują misje szpiegowskie, używając przedmiotów znalezionych w okolicy. Dodatkowo w grze znajdziemy mini-gry, które można odblokować w sklepie za zebrane monety. Niektóre z nich umożliwiają grę wieloosobową.

Madagaskar posiada trójwymiarową grafikę, która jest kolorowa i wierna filmowi animowanemu. Niestety, twórcy nie uzyskali zgody na wykorzystanie głosów aktorów z filmu, dlatego postaci mówią innymi głosami niż w pierwowzorze.


Ostatnia modyfikacja: 3 kwiecień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MADAGASCAR.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać