mad dog mccree
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Mad Dog McCree

Mad Dog McCree, gra akcji wydana w 1991 roku przez American Laser Games. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (DOS/Windows) oraz konsol i automatów arcde.
Gra zdobyła popularność w latach 90. Polega na stawieniu czoła i pokonania Mc Dog McCree, który stoi na czele bezwzględnej bandy rabusiów.
Od dłuższego czasu na dalekim wschodzie, grasuje banda rabusiów wraz ze swoim przywódcą Mc Dog Mcree. Grupa jest odpowiedzialna za porwanie burmistrza miasta wraz z jego córką, a miejscowego szeryfa zamyka we własnym więzieniu. Jedyną nadzieją na uratowanie miasteczka jest nieustraszony kowboj, od którego zależą umiejętności strzeleckie, dzięki nim, ma szansę uratować wszystkich, znajdujących się w niebezpieczeństwie.
Studio gry zastosowało opcje "raily shooter" dzięki której gracz nie może samodzielnie operować postacią i kierunkiem przemierzanej gry. Jest on ustalony przez autorów gry i jedynym interaktywnym elementem jest celownik na ekranie, którym gracz ma za zadanie pokonać wszystkich wrogów. Gra oferuje również walki jeden na jednego, znane z westernów. Gracz ma za zadanie wykazać się refleksem w zdobyciu rewolweru i naciśnięciem na spust.
MAD   DOG   MCCREE   DZIKI   ZACHÓD   AKCJA   WESTERN   STRZELANKA   FILM  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MAD DOG MCCREE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz