LURE OF THE TEMPTRESS. REWOLTA STEROWANA PRZEZ SELENĘ.

odwiedzin: 4312    pobrano: 1674Rok: 1992

Gatunek: przygodowa | point and click

Wydawca: Virgin Interactive

Producent: Revolution Software

Platforma: Amiga | Atari ST | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Lure of the Temptress, jest grą przygodową typu point and click (wskaż obiekt i kliknij). Grę wydała firma Virgin Interactive w roku 1992r. Pierwotnie powstała na komputery Amiga, później ukazały się konwersje dla PC i Atari ST.
Twój bohater nazywa się Diermot. Podczas rewolty sterowanej przez księżniczkę Selenę, zostałeś schytwany i osadzony w lochach. Od tej chwili w krainie panuje Selena i jej podwałni - potwory Skorle. Grę rozpoczynasz w lochach w okolicah miejscowości Turnvale.
Lure of the Temptress jest typowym przedstawicielem gier typu point and click. Jak na gry z lat 90-tych wygląda bradzo porządnie. Dopracowana jest pod względem graficzym. Oprócz grafiki na uwagę zasługuje fabuła. Można godziny spędzić z tą grą rozwiązując kolejne łamigłówki. Ogólnie gra z gatunku 'must have'. Polecamy każdemu miłośnikowi gier przygodowych oraz gier typu point and click.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Gra wymaga przynajmnije 1Mb Chip RAM. Pamięć ustawiamy w zakładce RAM.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Lure Of The Temptress przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o LURE OF THE TEMPTRESS

Secret Service

Opis gry w magazynie Secret Service z 1993 roku. Numer 05, strony 20-21.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LURE OF THE TEMPTRESS. REWOLTA STEROWANA PRZEZ SELENĘ..


Najwyżej ocenione gry

Gry online