LOST PATROL. ZAGINIENI W AKCJI.

odwiedzin: 3955    pobrano: 1185


Lost Patrol, gra strategiczna wydana w 1990 roku przez firmę Ocean. Gra ukazała się dla Stari ST, Amigi oraz komputerów osobistych PC.
W grze liderujesz grupie żołnierzy, którzy rozbili się za linią wroga w Wietnamie. Twoja załoga to 6 i oczywiście Ty. Twoim celem jest przetrwanie w nieprzyjanzym środowisku i przedarcie się do bazy - Duhoc Base. W czasie swojej wędrówki będziesz musiał przeczesywać teren, walczyć z nieprzyjacielskimi żołnierzami oraz wiele więcej. Poza tym, masz ograniczoną ilośc amunicji oraz jedzenie. Jedzenie oraz amunicję możesz zdobyć poprzez przeczesywanie wiosek. Pamiętaj, o odpoczynku! Twoi żołnierze nie są ze stali.
Napisaliśmy, że Lost Patrol jest grą strategiczną, ale jednak trudno ją sklasyfikować tylko i wyłącznie w tej kategorii. Grę możemy określić jako przygodowo-zręcznościowa-strategiczna. Dlaczego? W grze musimy wykazać się umiejętnościami strategicznymi (mapa), zręcznościowymi (zasadzki, walki itp). Jest to jedna z perełek gier komputerowych. Wracamy do niej z nostalgią - i choć poziom trudności nie zachwyca, można spędzić kilka miłych godzin z Lost Patrol.

Uwagi:
Wersja gry dla komputerów Amiga wymaga ustawień emulatora jak dla A500.

Grę dla PC uruchomicie poprzez komendę LP.BAT.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o LOST PATROL

Top Secret

O grze przeczytacie w misięczniku Top Secret z 1991. Strona 25.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LOST PATROL. ZAGINIENI W AKCJI..

Przejdź do sekcji: Download LOST PATROL
LOST PATROL
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi