lords of magic
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Lords of Magic

Lords of Magic, gra strategiczna wydana w 1997 roku przez Sierra On-Line. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Dla wielu graczy było to pierwsze spotkanie z grami strategicznymi. Rozgrywka bardzo przypomina tą znaną nam z Heroes of Might and Magic z tą różnicą, że bitwy rozgrywane są w czasie rzeczywistym. Przedstawia ona rywalizację pomiędzy ośmioma różnymi religiami związanymi z jednym z ośmiu żywiołów - wodą, ogniem, ziemią, powietrzem, chaosem, porządkiem, życiem oraz śmiercią. Głównym złym staje się Lord Balkoth, pragnący zniszczenia wszystkich innych religii w imię swojego boga Golghota. W ten sposób świat gry ogarnia wojna w wyniku której wyznawcy pozostałych religii muszą połączyć siły w walce z Balkothem.
Po wybraniu frakcji zostajemy rzuceni w odpowiadający jej fragment dużej mapy. Od tej chwili od nas zależą losy krainy Urak. W zależności od wyboru otrzymamy dostęp do wojowników przypisanych danej religii. Przemierzając świat gry otrzymamy możliwość werbowania w nasze szeregi przedstawicieli różnych ras. Nasze wojska prowadzone będą przez herosów jednej z klas: wojownika, maga lub złodzieja. Naszym zadaniem zaś będzie wybudowanie stolicy, wzmacnianie armii i uratowanie Urak przed zapędami pana śmierci.

Czasopisma w których można poczytać o grze Lords Of Magic


Sklepy w których można kupić grę LORDS OF MAGIC
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra LORDS OF MAGIC chroniona jest prawem autorskim. LORDS OF MAGIC możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
LORDS   MAGIC   STRATEGICZNA   FANTASY   URAK   BALKOTH   GOLGOTH  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LORDS OF MAGIC.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz