O grze The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II, gra strategiczna (RTS) wydana w 2006 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsolę XBox.
Gra jest sequelem The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth, bazuje na motywach z książek J.R.R. Tolkiena. Fabuła gry przenosi gracza na północne obszary Śródziemia, na których złe siły Saurona walczyły z siłami dobra. W zasadzie gra jest podzielona na dwie części: kampanię sił dobra i zła. Pierwsza część dotyczy walki elfów i krasnoludów z wojskami Saurona na Esgaroth i Erebor. Natomiast druga część skupia się na zbieraniu armii goblinów przez Rzecznika Saurona, w celu podbicia północnych obszarów Śródziemia.
Gra The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II zyskała pozytywne oceny od krytyków i jest uwielbiana wśród graczy. Do przejścia jest, aż piętnaście różnych scenariuszy! Ponadto, w drugiej odsłonie gry akcja rozgrywa się również na morzu. Znakomity system walki, unikalna muzyka i niezwykły świat, sprawiają że grając w The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II, traci się poczucie czasu!


Uwagi: Informacja jak zainstalować grę znajduje się w pliku Install instructions.txt.

LORD   RING   MIDDLE   EARTH   STRATEGY   RTS   BATTLE   WŁADCA   PIERŚCIENI   BITWA   ŚRÓDZIEMIE   TOLKIEN  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LORD OF THE RINGS THE BATTLE FOR MIDDLE EARTH II.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz