LODE RUNNER 2. KLASYKA W WYDANIU 3D.

odwiedzin: 987    pobrano: 163


Lode Runner 2, gra platforma (z elementami zręcnzościowymi i logicznymi) wydana w 1998 roku przez GT Interactive (dla Windows) lub MacSoft (dla komputerów Macintosh).
W grze wcielamy się w poszukiwacza (lub poszukiwaczkę) skarbów o imieniu Jake lub Jane Peril. Twoim zadaniem jest wyzbieranie wszystkich sztabek złota (lub monet) na danym poziomie. W zadaniu będą przeszkadzać ci "Mad Monkey" (Szaleni mnichowie).
W Lode Runner 2, mamy do przejścia 104 poziomy na pięciu światach: Industrial, Mona, Gear, Wacky oraz Jungle. Dodatkowo autorzy gry udostępnili poziomy w trybie Tutorial, na których nauczymy się poruszać oraz używać bomb, łopaty itp.
Lode Runner 2, to pierwsza odsłona tej klasycznej gry w świecie 3D. Nasi bohaterowie poruszają się w świecie widzianym w rzucie izometrycznym i poruszają się w czterech kierunkach. Sterowanie nie sprawia problemów, co mogłoby sugerować przedstawienie świata w ten sposób. Oprawa audio-wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie. Atutem gry jes możliwość gry w trybie multiplayer (Deathmatch).

Uwagi: Uwaga. Gra zamieszczona na naszych stronach jest w wersji dla komputerów Macintosh. Aby uruchomić grę wypakuj archiwum na dysk systemu macierzystego (nie emulowanego). Plik ISO, dodaj jako Volumes w Sheep Shaver GUI. Uruchom Sheep Shaver. W systemie OS9, zainstaluj grę. Następnie zamontuj (w OS9) drugi plik z archiwum i skopiuj zawartość w miejsce zainstalowanej gry.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o LODE RUNNER 2

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 1998 roku. Numer 62, strona 74.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LODE RUNNER 2. KLASYKA W WYDANIU 3D..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download LODE RUNNER 2
LODE RUNNER 2
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Macintosh


Tagi