LITTLE BIG ADVENTURE 2

little big adventure 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Little Big Adventure 2

Little Big Adventure 2 (inne tytuły: Twinsen`s Odyssey, LBA2), gra przygodowa wydana w 1997 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS/Windows), Macintosh oraz konsolę PlayStation.

Po wyzwoleniu planety Twinsun od złego dyktatora z poprzedniej częsci gry, Twinsen wziął ślub i planuje powiększenie rodziny. Pewnego dnia Twinsen dowiaduje się, że jego przyjaciel, Dino-Fly, zostaje zraniony przez piorun. Nie był to zwykły piorun z wyładowania atmosferycznego, na niebie planety Twinsun dzieje się coś dziwnego. Okazuje się, że za wyładowaniami atmosferycznym i stoją przybysze z kosmosu. Czy przychodzą w pokoju, czy też istnieje złowrogi cel ich przybycia? To już musisz sam zbadać, wcielając się po raz wtóry w Twinsena...

Czasopisma w których można poczytać o grze Little Big Adventure 2Download


Sklepy w których można kupić grę LITTLE BIG ADVENTURE 2
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra LITTLE BIG ADVENTURE 2 chroniona jest prawem autorskim. LITTLE BIG ADVENTURE 2 możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   LITTLE   BIG   ADVENTURE   LBA   TWINSEN   ODYSSEY   PRZYGODOWA   ELECTRONIC   ARTS  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LITTLE BIG ADVENTURE 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać