little big adventure
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Little Big Adventure

Little Big Adventure (inne tytuły: Relentless: Twinsen`s Adventure, LBA) gra przygodowa wydana w 1994 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) oraz dla konsoli PlayStation.
Gdzieś we wszechświecie znajduje się planeta zwana Twinsun. Planeta zamieszkana jest przez cztery różne rasy. Wszystkie plemiona żyły w pokoju i dobrobycie, dopóki szalony naukowiec Dr Funfrock z rasy Quetch nie użył swoich technik klonowania i teleportacji, aby stworzyć armię przerażających żołnierzy i stać się okrutnym dyktatorem. Mieszkańcy Twinsun nie stracili nadziei, pokładając wiarę w starą legendę o życzliwej bogini Sendell, która ocali planetę. Niestety, reżim dr Funfrock zakazał wyświetlania jakichkolwiek wizerunków bogini oraz kultu.
Młody Quetch o imieniu Twinsen był zwyczajnym facetem, dopóki w snach nie ujrzał wyjętej spod prawa bogini. Okazało się, że doktor Funfrock kontroluje również umysły mieszkańców planety. Uznał że sen o bogini był nielegalny i natychmiast nakazał umieszczenie sprawcy w więzieniu. I tak zaczyna się twoja przygoda której celem jest ocalić swoją planetę przed szponami szalonego władcy.

Czasopisma w których można poczytać o grze Little Big Adventure


Sklepy w których można kupić grę LITTLE BIG ADVENTURE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra LITTLE BIG ADVENTURE chroniona jest prawem autorskim. LITTLE BIG ADVENTURE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
LITTLE   BIG   ADVENTURE   RELENTLESS   TWINSEN   PRZYGODOWA   LBA   ELECTRONIC   ARTS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LITTLE BIG ADVENTURE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz