LITIL DIVIL. UCIECZKA Z LOCHU.

odwiedzin: 1474    pobrano: 646


Litil Divil, gra przygodowa z elementami łamigłówki wyadana w 1993 roku przez Gramlin Interactive. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz konsoli Amiga CD32. W późniejszych latach (tj. po roku 2000) ukazały się konwersje gry dla komputerów Apple oraz dla systemów Linux.
W Litil Divil, gracz wciela się tytułową postać - czerwonego diabła o imieniu Mutt - którego celem jest ucieczka z lochów. Gra podzielona jest na dwa główne etapy, chodzenie po labiryncie oraz wchodzenie do lokacji (komnat). W trybie "chodzenie po lochach" widok gry jest zza głównej postaci, w komnatach widok uzależniony od aktualnie odwiedzanej lokalizacji. W każdej lokalizacji musimy zmierzyć się z ogrami lub rozwiązać zagadkę. Aby dostać się do komnaty, musimy znaleźć klucz w labiryncie a następnie drzwi przez któe wejdziemy do komnaty.
Gra dopracowana pod względem graficznym jak i dźwiękowym (szczególnie wersja CD), jednak rozgrywka wydaje się nam zbyt krótka. Całą grę można przejść w kilka godzin, mimo to wartą w Litil Divil zagrać. Rozrywka na wysokim poziomie.

Uwagi: Gra w wersji dla Amigi, jak wspomnieliśmy na wstępie, to wersja dla konsoli CD32. Jest to pełne wydanie CD, wielkość pliku do pobrania to 215 MB.Gry, które mogą ci się spodobać

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 1995 roku. Numer 23, strona 36.

Świat Gier Komputerowych

Opis gry w miesięczniku Świat Gier Komputerowych z 1994 roku. Numer 02, strona 23.

Przejdź do sekcji: Download LITIL DIVIL
LITIL DIVIL
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi