LION KING. POKONAJ SKAZĘ.

odwiedzin: 24318    pobrano: 7254Rok: 1994

Gatunek: platformówka

Wydawca: Virgin Interactive

Producent: Westwood Studios

Platforma: Amiga | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Lion King (Król Lew), to gra platformowa wydana w 1994 roku przez Virgin Interactive. W grę możesz zagrać na komputerach Amiga, PC oraz konsoli Sega.
W grze wcielasz się w lwa Simbę. Twoim zadaniem jest pokonanie wuja Skazę. Król lew, to typowa gra platformowa w której sterujesz Simbą przeskakując platformy i inne przeszkody na swojej drodze. Jedynym wyjątkiem są etapy bonusowe oraz poziom "The Stampede". W etapach bonusowych sterujesz Timonem i Pumbą, na poziomie "The Stampede" Simba ucieka przed antylopami w stronę kamery. Interfejs gry jest uproszczony do minimum. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się pasek doświadczenia (ryku). Po wypełnieniu paska, uaktywniasz dodatkową umiejętność Simby - ryk. W prawym górnym roku - wyświetlany jest pasek "życia". Poniżej ekranu gry, znajduje się ilość "żyć".
Graficznie i dźwiękowo, jak wszystkie na licencji Disneya, gra stoi na wysokim poziomie. Sterowanie Simbą jest bananlnie proste, przez co nawet dzieci mogą zagrać i wesoło spędzić czas. Podoba ci się ta gra? Koniecznie zagraj w Alladyna.

Uwagi:
Wersja dla Amigii: WinUae ustaw jak dla komputerów A1200. Procesor 68020, 2Mb Chip RAM, Kickstart 3.0, 4 stacje dyskietek.

Grę w wersji dla PC uruchomisz przez LIONKING.EXE.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LION KING. POKONAJ SKAZĘ..

Przejdź do sekcji: Download LION KING
TAGI: LION   KING   PLATFORMÓWKA   KRÓL   LEW   VIRGIN   DISNEY   SKAZA  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo