LION KING. POKONAJ SKAZĘ.

odwiedzin: 21495    pobrano: 6490


Lion King (Król Lew), to gra platformowa wydana w 1994 roku przez Virgin Interactive. W grę możesz zagrać na komputerach Amiga, PC oraz konsoli Sega.
W grze wcielasz się w lwa Simbę. Twoim zadaniem jest pokonanie wuja Skazę. Król lew, to typowa gra platformowa w której sterujesz Simbą przeskakując platformy i inne przeszkody na swojej drodze. Jedynym wyjątkiem są etapy bonusowe oraz poziom "The Stampede". W etapach bonusowych sterujesz Timonem i Pumbą, na poziomie "The Stampede" Simba ucieka przed antylopami w stronę kamery. Interfejs gry jest uproszczony do minimum. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się pasek doświadczenia (ryku). Po wypełnieniu paska, uaktywniasz dodatkową umiejętność Simby - ryk. W prawym górnym roku - wyświetlany jest pasek "życia". Poniżej ekranu gry, znajduje się ilość "żyć".
Graficznie i dźwiękowo, jak wszystkie na licencji Disneya, gra stoi na wysokim poziomie. Sterowanie Simbą jest bananlnie proste, przez co nawet dzieci mogą zagrać i wesoło spędzić czas. Podoba ci się ta gra? Koniecznie zagraj w Alladyna.

Uwagi:
Wersja dla Amigii: WinUae ustaw jak dla komputerów A1200. Procesor 68020, 2Mb Chip RAM, Kickstart 3.0, 4 stacje dyskietek.

Grę w wersji dla PC uruchomisz przez LIONKING.EXE.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LION KING. POKONAJ SKAZĘ..

Przejdź do sekcji: Download LION KING
LION KING
Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi
LION   KING   PLATFORMÓWKA   KRÓL   LEW   VIRGIN   DISNEY   SKAZA