LIATH: WORLDSPIRAL

liath worldspiral
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Liath: WorldSpiral

Liath: World Spiral jest grą typowo przygodową z elementami point'click. Jak w każdej grze przygodowej zwiedzamy rozmaite lokacje i gromadzimy przedmioty pomagające nam w rozwiązywaniu dość skomplikowanych i ciekawych zagadek. Bohaterowi w swych przygodach pomaga użycie rozmaitych czarów oraz magii.
Akcja rozgrywa się w niesamowitej krainie Azertus. Czas i przestrzeń rządzi się tam swoimi zwariowanymi prawami. Spowodowane jest to rzuconą klątwą na całą krainę. Dziwne rzeczy dzieją się też z przestrzenią, miejscami jest „zapadnięta”, a gdzieniegdzie rzeczywista odległość cienia wydłuża się w nieskończoność. Wszystkie te anomalie, jak i olbrzymie góry i lasy dookoła utrudniają ucieczkę lub dostęp do Azertus. Jedynie czasami raz na wiele lat światy się synchronizują i pojawia się przejście z jednej krainy do drugiej.
Głównym bohaterem jest młody czarodziej Criss, pragnący skontaktować się ze swoją przyjaciółką Tiche, która wywędrowała kiedyś do krainy Azertus. Gra zasługuje na uwagę zwłaszcza za piękna renderowaną grafikę z dziesiątkami animowanych postaci, nastrojową muzykę oraz za mnóstwo oryginalnych i ciekawych zagadek. Pochwała należy się także za bardzo ciekawą fabułę i dość mroczny klimat.


Ostatnia modyfikacja: 8 lipiec 2022Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LIATH WORLDSPIRAL.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać