LEMMINGS 2 THE TRIBES. LEMMINGI PO RAZ DRUGI.

odwiedzin: 4513    pobrano: 2689Rok: 1993

Gatunek: logiczna

Wydawca: Psygnosis

Producent: DMA Design Limited

Platforma: Amiga | Atari ST | PC | Genesis | SNES

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Lemmings 2 - The Tribes, gra logiczna wydana w roku 1993 przez Psygnosis. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, PC oraz konsole SEGA.
Gra jest kontynuacją dobrze znanych Lemmingów. Tym razem mamy większą różnorodność w stosunku do pierwszej części. Naszym zadaniem jest skompletowanie talizmanu który jest rozproszony wśród 12 plemion lemmingów. Każde plemię posiada unikalne zdolności. Wśród plemion mamy plemię żyjące na plaży, w cieniu, są lemingi nowoczesne, no i oczywiście nie zabrakło klasycznego plemienia - dobrze nam znanego. Gra skazana na sukces, patrząc na poprzednie części inaczej być nie mogło. Zabawa naprawdę na kilkanaście godzin.
W porównaniu z poprzednią częścią zdecydowanie poprwaiono grafikę, dzięki czemu, zabawa nabrała kolorów. Dźwięk oczywiście bardzo dobrze współgra z grą. Każde plemię posiada swoją charakterystyczną oprawę muzyczną.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu. Gra zajmuje 3 dyskietki, jednak możecie wystartować grę od drugiej. Na pierwszej jest tylko film wprowadzający do gry.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Lemmings 2 przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LEMMINGS 2 THE TRIBES. LEMMINGI PO RAZ DRUGI..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download LEMMINGS 2
TAGI: LEMMINGS   LEMINGI   PSYGNOSIS   DMA   DESIGN   LOGICZNA   PUZZLE  

Najwyżej ocenione gry

Gry online