LEMMINGS. NA RATUNEK LEMINGOM.

odwiedzin: 6979    pobrano: 2470Rok: 1991

Gatunek: logiczna

Wydawca: Psygnosis

Producent: DMA Design Limited

Platforma: Amiga | PC | Genesis | SNES

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Lemmings, to sympatyczna gra logiczna. Wydana w roku 1991 roku przez Psygnosis. Gra pocz ątkowo pojawiła się na komputery Amiga i Atari ST, doczekała się wielu konwersji na PC, C64, ZX Spectrum oraz Amstrad.
Gra Lemmings to typowy przykład gry logicznej. Celem gry jest uratowanie jak największej liczby lemingów. Lemingi to takie małe stworzonka które po prostu idą przed siebie. To ty musisz im pomóc w ich wyprawie. Każdemu lemingowi możesz przydzielić zadanie dzięki któremu pomożesz im w ich niecodzinnej przygodzie. Na każdej planszy masz do dyspozycji maksymalnie dziesięć profesji jakie możesz im przydzielić. Pamiętaj jednak, że masz pewien limit tychże. Poza tym, każdy poziom należy ukończyć w ustalonym czasie oraz masz limit ile minimalnie musisz przeprowadzić lemingów do wyjścia.
Lemmingi to gra bardzo wciągająca. Gra posiada setki poziomów - jeżeli wliczymy dodatkowo sequele gry. Ogólnie gra graficznie jak i muzycznie nie odbiega od normy lat 90-tych, tak rozgrywka jest na najwyższym poziomie. Na pewno jest to gra którą powinno się znać!

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Najlepiej ustawić przynajmniej 1 Mb Chip RAM w zakładce RAM.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LEMMINGS. NA RATUNEK LEMINGOM..

Przejdź do sekcji: Download LEMMINGS
TAGI: LEMMINGS   LEMINGI   PSYGNOSIS   DMA   DESIGN   LOGICZNA   PUZZLE  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo