LEISURE SUIT LARRY: BOX OFFICE BUST

leisure suit larry box office bust
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.50/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Leisure Suit Larry: Box Office Bust

Seria gier "Leisure Suit Larry" od dawna kojarzy się z żartobliwym humorem, dorosłymi tematami i przygodami Larry'ego Laffera. Jednak w "Leisure Suit Larry: Box Office Bust" gracze wcielają się w zupełnie nową postać – Larry'ego Lovage'a, bratanka Larry'ego Laffera.

Larry Lovage, młody człowiek mający mnóstwo czasu na nicnierobienie, spędza dni na mniej lub bardziej produktywnych zajęciach. Jednak jego rutynowe życie niespodziewanie zmienia się, gdy otrzymuje telefon od wuja Larry'ego Laffera, który prosi go o pomoc w odnalezieniu sabotażysty.
Widząc okazję do wyjścia z monotonnego życia i poznania sławnych gwiazd, Larry Lovage zgadza się pomóc wujowi. Przebrany za nieudolnego stażystę, Larry wyrusza, by odkryć sabotażystę odpowiedzialnego za problemy studia.

Podczas gdy poprzednie części serii Leisure Suit Larry były znane z kontrowersyjnej treści, "Box Office Bust" wybiera bardziej umiarkowane podejście. Gra unika nagości i wyraźnej treści seksualnej, zamiast tego skupiając się na humorze. Gracze mogą spodziewać się parodii znanych filmów i zabawnych odniesień do przemysłu filmów dla dorosłych, zachowując charakterystyczny dla serii dowcip i nonszalancję.

"Leisure Suit Larry: Box Office Bust" to świeże spojrzenie na klasykę, łącząc znajomy humor z naciskiem na tajemnicę i przygodę.


Ostatnia modyfikacja: 10 styczeń 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LEISURE SUIT LARRY BOX OFFICE BUST.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać