LEISURE SUIT LARRY 1. W KRAINIE PRÓŻNOŚCI.

odwiedzin: 2789    pobrano: 1072


Leisure Suit Larry 1, in the Land of the Lounge Lizards. Gra przygododwa wydana w 1987 roku przez firmę Sierra On-Line. W 1991 roku ukazał się remake gry z poprawioną grafiką i interfejsem (tą wersję przedstawiamy wam na naszych stronach). Gra ukazała się na komputery Amiga, PC, Apple II, Atari ST.
W grze wcielamy się w postać Larrego Laffera, około 40 letniego nieudacznika i podrywacza. W pierwszej części gry, przybywasz do miasta Lost Wages, gdzie będziesz poszukiwał tej jedynej i prawdziwej miłości. Akcja gry toczy się w kilku lokalizacjach: bar z przybytkiem płatnych rozkoszy, kasyno z przyboczną kaplicą i hotelem, sklep oraz dyskoteka. Między tymi miejscami będziesz przemieszczał się taksówką.
W grze nie musimy zdobyć kompletu punktów, aby ją ukończyć. W zleżności od Twojego zaangażowania odkryjesz więcej. Grafika (wersja remake) w znacznym stopniu poprawiona i ulepszona (porównując z wersją pierwotną). Zmodyfikowany interfejs jest bardziej intuicyjny i uproszczony, co sprawia, że w grę chętniej zagramy - nawet po tylu latach od premiery.

Uwagi:
Wersja gry dla komputerów Amiga wymaga ustawień jak dla A500 z min 1 Mb pamięci RAM.

Wersję dla komputerów PC uruchomicie przez przeciągnięcie ikony LSL1.EXE na DosBox.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o LEISURE SUIT LARRY 1

Secret Service

Poradnik do gry w miesięczniku Secret Service z 1993 roku. Numer 03, strona 25.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LEISURE SUIT LARRY 1. W KRAINIE PRÓŻNOŚCI..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download LEISURE SUIT LARRY 1
LEISURE SUIT LARRY 1
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi