LEGEND OF KYRANDIA 2: THE HAND OF FATE

odwiedzin: 1809    pobrano: 491


Legend of Kyrandia 2: The Hand of Fate, gra przygodowa (point and click) wydana przez Virgin Interactive w 1993. Gra ukazała się dla komputerów PC oraz Macintosh.
Fabuła gry osadzona jest w świecie fantasy Kyrandia. Akcja toczy się kilka lat później (po wydarzeniach z pierwszej części). Wcielamy się w młodą alchemiczkę Zanthię, kórej zadaniem jest odkrycie przyczyny znikania królestwa - część po części. Zanthia, wybrana została do odnalezienia magicznego kamienia który pozwoli na ocalenie Kyrandii...
Gra w przeciwieństwie do poprzenika zawiera wiele zadań pobocznych, bez których nie jest możliwe ukończenie gry. Legend of Kyrandia 2, to udana kontynuacja. Polecamy.

Uwagi: Uwagi
W folderze z grą znajduje się plik START.BAT. Plik jest tak skonfigurowany aby uruchomić grę bezpośrednio z dysku C tj. C:\HOFCD. Jeżeli wypakujecie grę w inną lokalizację musicie również edytować ten plik.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o LEGEND OF KYRANDIA 2

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 11, strony 26-27.


Gry Komputerowe

Mapy do gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1994 roku. Numer 03, strony 30-31.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą LEGEND OF KYRANDIA 2: THE HAND OF FATE.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download LEGEND OF KYRANDIA 2
LEGEND OF KYRANDIA 2
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


wolne buki

Tagi