legacy of kain defiance
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Legacy of Kain: Defiance

Legacy of Kain: Defiance, gra akji wydana w 2003 roku przez Eidos. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i XBox.
Miecze, czary, dusze i wiadra krwi czekają na Ciebie w Legacy of Kain: Defiance.
Powrót do skorumpowanego świata Nosgoth, gdzie oszpecony upiór Raziel ściga swojego stwórcę, wampira Kaina. Rozdzieleni przez swoich wspólnych wrogów i sam czas, dwaj antybohaterowie muszą stoczyć własne, osobiste bitwy, aby odkryć, co kryje się za ich losem i pokonać bezwzględne siły, które starają się skazać ich świat na wieczne potępienie. Podczas gdy ich wrogowie spiskują i planują, Kain i Raziel wyruszają w mroczną i pokręconą odyseję. W końcu, tylko jeden z nich może pozostać żywy. Ostatni rozdział w epickiej serii Legacy of Kain to czasochłonna, przecierająca szlaki, pełna akcji gra przygodowa, w której walka jest dynamiczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Przejmij kontrolę nad dwoma potężnymi i wysoko rozwiniętymi wampirami, z których każdy ma ogromny arsenał ruchów bojowych i rozbudowane kombinacje, które odblokowują się podczas podróży. Świat wypełniony po brzegi makabrycznymi potworami, konfliktami i intrygami stoi przed nimi otworem.

Sklepy w których można kupić grę LEGACY OF KAIN: DEFIANCE
4.12 zł


Do sklepu


Dlaczego nie można pobrać gry? Gra LEGACY OF KAIN: DEFIANCE chroniona jest prawem autorskim. LEGACY OF KAIN: DEFIANCE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając link 'Do Sklepu', zostaniesz przekierowany do wybranej oferty.
Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się w zależności od regionu..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
LEGACY   KAIN   RAZIEL   WAMPIR   NOSGOTH   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LEGACY OF KAIN DEFIANCE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz