legacy of kain defiance
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (8 głosów)


Twoja ocena:O grze Legacy of Kain: Defiance

Legacy of Kain: Defiance, gra akji wydana w 2003 roku przez Eidos. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i XBox.

Miecze, czary, dusze i wiadra krwi czekają na Ciebie w Legacy of Kain: Defiance.


Powrót do skorumpowanego świata Nosgoth, gdzie oszpecony upiór Raziel ściga swojego stwórcę, wampira Kaina. Rozdzieleni przez swoich wspólnych wrogów i sam czas, dwaj antybohaterowie muszą stoczyć własne, osobiste bitwy, aby odkryć, co kryje się za ich losem i pokonać bezwzględne siły, które starają się skazać ich świat na wieczne potępienie. Podczas gdy ich wrogowie spiskują i planują, Kain i Raziel wyruszają w mroczną i pokręconą odyseję. W końcu, tylko jeden z nich może pozostać żywy. Ostatni rozdział w epickiej serii Legacy of Kain to czasochłonna, przecierająca szlaki, pełna akcji gra przygodowa, w której walka jest dynamiczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Przejmij kontrolę nad dwoma potężnymi i wysoko rozwiniętymi wampirami, z których każdy ma ogromny arsenał ruchów bojowych i rozbudowane kombinacje, które odblokowują się podczas podróży. Świat wypełniony po brzegi makabrycznymi potworami, konfliktami i intrygami stoi przed nimi otworem.

Sklepy w których można kupić grę LEGACY OF KAIN: DEFIANCE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra LEGACY OF KAIN: DEFIANCE chroniona jest prawem autorskim. LEGACY OF KAIN: DEFIANCE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   LEGACY   KAIN   RAZIEL   WAMPIR   NOSGOTH   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LEGACY OF KAIN DEFIANCE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz