land of the dead road to the fiddlers green
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.35/10 (10 głosów)


Twoja ocena:O grze Land of the Dead: Road to the Fiddler`s Green

Land of the Dead: Road to the Fiddler`s Green, gra akcji (FPS) wydana w 2005 roku przez Groove Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsole XBox.

Land of the Dead: Road to Fiddler's Green to gra, w której fabuła została oparta na podstawie licencji słynnego horroru o takim samym tytule. Gra jest strzelanką głównie dla pojedynczych graczy, jednak twórcy nie zapomnieli o multiplayerach i przygotowali dla nich 4 tryby rozgrywek na 10 bardzo rozległych mapach. Jednocześnie udział w tym trybie może wziąć 8 graczy.


Motywem przewodnim jest plaga zombie. Głównym bohaterem jest farmer Jack, który odkrywa, że jego otoczenie jest zagrożone, a epidemia rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Gdy orientuje się, że pobliskie farmy również spotkał taki sam los, próbuje uciec do miasta, aby tam znaleźć ratunek.


Z dostępnych broni, jakie mamy dostępne w grze, można wymienić przykładowo koktajle Mołotowa, kije golfowe oraz baseballowe, a nawet karabiny snajperskie i granaty.


Land of the Dead: Road to Fiddler's Green utrzymuje gracza przez cały czas w bardzo mocnych klimatach gdzie groza, strach i krwawe sceny to podstawa dlatego też jest ona skierowana dla osób o mocnych nerwach.
ABANDONWARE  STARE GRY   LAND   DEAD   ROAD   FIDDLER   GREEN   AKCJA   ZOMBIE   FPS   HORROR  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Kris   wysłano 2020-05-08 11:43:17

Witam, ściągnąłem emulator oraz grę i nie jestem w stanie jej odpalić. czy mogę prosić o pomoc?
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz