KKND: KRUSH KILL `N DESTROY XTREME

krush kill n destroy xtreme
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.08/10 (6 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze KKND: Krush Kill 'N Destroy Xtreme

KKND: Krush Kill 'N Destroy Xtreme jest strategią czasu rzeczywistego wydaną w 1997 roku przez Electronic Arts, Inc. Gra jest ulepszoną wersją pierwszej części z serii gier Krush, Kill 'n' Destroy dostosowaną do wymogów platformy Windows.


Fabuła gry opiera się na czasach po wielkim konflikcie nuklearnym, kiedy to nastąpił podział ludzkości na ocalałych i mutantów. Ocaleni to osoby, które zdążyły ukryć się i przeżyć. Decydując się na wyjście na powierzchnię planety, nie zdawali sobie sprawy, że udało się przeżyć komuś jeszcze. Okazuje się, że terytorium okupuje inteligenta masa mutantów przystosowana do życia w nowych warunkach. Nadszedł więc czas na walkę pomiędzy dwiema grupami, tym bardziej jeśli chodzi o dodatkową motywację - cenny surowiec wydobywający się z ziemi. Reedycja oryginalnej gry KKND to 20 nowych misji, w czasie których musisz mocno postarać się o objęcie władzy na planecie i przejęcie oleju używanego również w walkach z przeciwnikami.


Ostatnia modyfikacja: 20 styczeń 2020W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra KKND: KRUSH KILL 'N DESTROY XTREME chroniona jest prawem autorskim. KKND: KRUSH KILL 'N DESTROY XTREME możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry KRUSH KILL N DESTROY XTREME.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać