HARD TRUCK 2: KING OF THE ROAD

odwiedzin: 752    pobrano: 181Rok: 2001

Gatunek: symulator | ekonomiczna

Wydawca: 1C Company

Producent: SoftLab-Nsk Ltd.

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Hard Truck 2: King of the Road, gra symulacyjna (ekonomiczna) wydana w 2001 roku przez 1C Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
W grze wcielamy się w kierowcę ciągnika siodłowego (lub małego samochodu dostawczego) którego zadaniem jest przewożenie towarów pomiędzy ustalonymi punktami odbioru i dostawy. W trakcie przewozu musisz stosować się do przepisów ruchu drogowego (mandaty słono kosztują) i monitorować stan paliwa (co jakiś czas musisz tankować). Każde zlecenie musisz wykonać w ustalonym czasie.
Dodatkowym sposobem zarobienia pieniędzy (również licencji na zatrudnianie kierowców) jest startowanie w wyścigach do których musisz zostać zaproszony. Za zarobione pieniądze możesz ulepszyć swój samochód (lub naprawić), kupić nowy lub przeznaczyć na wynagrodzenia dla swoich kierowców.

Uwagi: Jeżeli po uruchomieniu gry ekran będzie "migał", skopiuj pliki z zamieszczonego archiwum dgVooDoo z folderu MS do katalogu w którym zainstalowałeś grę.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry King Of The Road przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą HARD TRUCK 2: KING OF THE ROAD.

Przejdź do sekcji: Download KING OF THE ROAD
TAGI: HARD   TRUCK   KING   ROAD   SYMULATOR   EKONOMICZNA   CIĄGNIK   JOWOOD   MANAGER   HARD TRUCK  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo