KIM POSSIBLE: LEGEND OF THE MONKEY`S EYE

kim possible legend of the monkeys eye
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Kim Possible: Legend of the Monkey's Eye

Wydana w 2006 roku przez Disney Interactive Studios gra Kim Possible: Legend of the Monkey's Eye to jedna z kilku części serii gier o Kim Possible. Kim to znana z kreskówki Disney’a postać cheerleaderki i studentki, która po godzinach jest tajnym agentem. Wraz ze swoim przyjacielem Ronem Stoppable przeciwstawiają się złoczyńcom, starając się przywrócić światu ład i porządek.


Tym razem jeden ze znanych już przestępców - Monkey Fist, odkrył najpotężniejszą mistyczną moc, czyli Monkey’s Eye. Nowa zdobycz tworzy przed nim wizję uczynienia ze świata imperium złych małp, stworzonego poprzez przekształcenie każdego człowieka w małpę. Kontrolując Kim, pomóż jej w bitwach przeciwko złemu Monkey Fist. Nie dopuść do zagłady ludzkości i zmierz się z przeciwnikami. Na przestrzeni sześciu poziomów i na terenie trzech odmiennych lokalizacji, stoczysz walki wręcz. Kop, uderzaj i skacz. Wiadomo, że takie działania są wyczerpującego, dlatego do uzupełnienia energii zbieraj, m.in. mini-komórki i statyczne tarcze.


Ostatnia modyfikacja: 15 marzec 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry KIM POSSIBLE LEGEND OF THE MONKEYS EYE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać