KILL.SWITCH

kill switch
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.72/10 (9 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Kill.Switch

Kill.Switch, gra akcji (strzelanka) wydana w 2003 roku przez Namco Hometek. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i XBox.

Fabuła Kill Switch kręci się w okół próby wywołania wojny pomiędzy frakcjami Północy oraz Zachodu. Jako superżołnierz z wszczepionym chipem umożliwiającym jego zdalną kontrolę (oraz ewentualną eliminację, stąd tytułowy Kill Switch), wykonujemy szereg misji bojowych, w których mierzymy się z futurystycznymi żołnierzami wspomnianych frakcji. Wraz z kolejnymi zadaniami zaczyna słabnąć wpływ chipa, i główny bohater powoli zaczyna odzyskiwać kontrolę nad własnymi działaniami...


Choć to seria Gears of War na dobre spopularyzowała tzw. cover shootery, czyli strzelanki oparte na wymianach ognia zza osłon, eksperymentowano z tym rozwiązaniem znacznie wcześniej w tytule Kill Switch. To właśnie w tej grze zaimplementowano Offensive Cover System będący swoistym "pradziadkiem" gameplay'owych rozwiązań, które obecne są teraz w niemal każdej grze z perspektywą trzeciej osoby.


Głównym elementem gry są strzelaniny z coraz trudniejszymi wrogami. Próby biegania po otwartej przestrzeni szybko kończą się zgonem gracza, liczy się przede wszystkim taktyczne krycie za osłonami terenowymi. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja dla osób chcących poznać korzenie współczesnych gier.


Ostatnia modyfikacja: 15 lipiec 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   KILL   SWITCH   AKCJA   STRZELANKA   COVER   FPS   ŻOŁNIERZ   KONFLIKT  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry KILL SWITCH.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać