KELLY SLATER`S PRO SURFER

kelly slaters pro surfer
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Kelly Slater's Pro Surfer

Pośród plejady starych gier sportowych nie może zabraknąć Kelly Slater's Pro Surfer pod patronatem słynnego surfera Kelly'ego Slatera, czyli tytułu, za którego powstanie odpowiedzialni są twórcy legendarnej serii gier z Tonym Hawkiem.


W Pro Surferze gracze wcielają się w kilkunastu światowej sławy zawodników w ujeżdżaniu fal. Zadaniem gracza jest wykonanie jak najbardziej zaskakujących akrobacji i skomplikowanych trików w celu zdobycia sporej liczby punktów, tym razem na wodzie. Podczas startów w zawodach można zwiedzić cały świat, od Afryki Południowej aż do Hawajów. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, dostępne są zarówno tryby dla jednego użytkownika, np. dobrze znany z innych produkcji system kariery, jak i dla wielu osób, m.in. Free Surf. Producenci zadbali także o szereg ciekawostek oraz ukrytych opcji w postaci dodatkowych surferów, tajemniczych desek i bonusowych nagrań video.


Całość, pomimo znacznych podobieństw do Pro Skatera, prezentuje się całkiem nieźle również pod względem wizualnym. Dzięki specjalnemu silnikowi generującemu fale gra Kelly Slater's Pro Sufer jest wciąż grywalna bez względu na upływ czasu.


Ostatnia modyfikacja: 29 wrzesień 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   KELLY   SLATER   SURFER   SPORTOWA   AKCJA   SURFING  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry KELLY SLATERS PRO SURFER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać