kao the kangaroo round 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Kangurek Kao: Runda 2

Kangurek Kao: Runda 2 (inne tytuły Kao the Kangaroo: Round 2) gra akcji wydana w 2003 roku przez Cenega Poland. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Kangurek Kao: Runda 2 to kolejna część przygód sympatycznego tytułowego zwierzątka. Gra przygotowana była przez polskich twórców i przeznaczona jest głównie dla najmłodszych graczy. Nie znaczy to jednak, że i dorosły nie może docenić tego tytułu - pod fasadą kreskówkowej oprawy kryje się gra w której trzeba naprawdę wykazać się zręcznością. Gracz musi zmierzyć się z pięcioma różnymi obszarami, w których do pokonania oprócz rozmaitych pułapek będzie miał także prawdziwych przeciwników - sługi niejakiego Huntera, który jest głównym antagonistą całej serii o Kangurku Kao. Po drodze bohater będzie musiał także postarać się zebrać odpowiednią liczbę monet, aby za ich pomocą móc uwolnić swoich zwierzęcych przyjaciół, których zamknął w klatkach myśliwy. Po drodze mamy różne tryby rozgrywki - oprócz klasycznego skakania po platformach, mamy poziomy w których naszym celem jest ucieczka przed większym przeciwnikiem, mamy wyścig na motorówce, surfowanie na desce, czy ujeżdżanie pelikana. Gra nie jest zbyt długa. Dobremu graczowi przejście całej gry od początku do końca może zająć tylko 4 godziny.

Sklepy w których można kupić grę KANGUREK KAO: RUNDA 2
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra KANGUREK KAO: RUNDA 2 chroniona jest prawem autorskim. KANGUREK KAO: RUNDA 2 możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
KANGUREK   KAO   KANGAROO   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA   HUNTER  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry KAO THE KANGAROO ROUND 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz