kane and lynch dead men
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.67/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Kane and Lynch: Dead Men

Kane and Lynch: Dead Men, gra akcji wydana w 2007 roku przez Eidos. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation oraz Xbox.
Kane and Lynch: Dead Men to oryginalna gra akcji, która została zrealizowana w konwencji trzecioosobowej.
Tym, co sprawia, że gra ciągle jest uznawana za ciekawą i oryginalną jest fabuła i sylwetki bohaterów. Jeden z nich ma na koncie morderstwo własnej żony i choruje na schizofrenię, drugi zaś eks najemnikiem oskarżonym o wymordowanie całej drużyny kolegów po fachu. Podczas rozgrywki kierujemy tymi dwoma postaciami oraz wynajętymi przez nich najemnikami. W zależności od misji mamy do dyspozycji albo grupę bohaterów, albo pojedyncze jednostki.
Gra wyróżnia się innowacyjnością i wysokim poziomem sztucznej inteligencji. Przeszkody terenowe mają ograniczoną odporność na trafienia, samochody zapalają się i eksplodują, a nasi towarzysze mogą odmówić wykonywania poleceń i zacząć działać na własną rękę. Przeciwnicy mogą wmieszać się w tłum i atakować w najmniej oczekiwanych okolicznościach.
Doskonała innowacyjność i wysoki poziom sztucznej inteligencji to czynniki, które sprawiają, że gra do dzisiaj jest lubiana przez fanów.


Uwagi:


Sklepy w których można kupić grę KANE AND LYNCH: DEAD MEN
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra KANE AND LYNCH: DEAD MEN chroniona jest prawem autorskim. KANE AND LYNCH: DEAD MEN możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
KANE   LYNCH   DEAD   MEN   AKCJA   TPP   STRZELANKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry KANE AND LYNCH DEAD MEN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz